gora
wstecz
przod
Srodek
photo

DZIEŃ OTWARTY

W sobotni, piękny i słoneczny dzień, 7 sierpnia, na Wyspie Skarbów odbył się drugi DZIEŃ OTWARTY. Bawiliśmy się wspaniale. Każdy mógł odwiedzić nasze przedszkole, obejrzeć wspaniałe zabawki i kolorowe sale, porozmawiać z Paniami, które się nami zajmują na co dzień. Oprócz tego mogliśmy wziąć udział w wielu ciekawych zabawach np. bawiliśmy się w rycerzy króla Jagiełło, a potem wspólnie z Paniami i naszymi Rodzicami malowaliśmy ścianę! Powstało piękne dzieło! Kiedy zgłodnieliśmy, mogliśmy spróbować pieczonych ziemniaków w mundurkach i kiełbasek z grilla. Mamy nadzieję, że kolejne DNI OTWARTE w naszym przedszkolu będą równie udane.W celu przejrzenia zdjęć najedź na zdjęcie myszką i kliknij

W naszym przedszkolu jest zawsze wesoło

Różne wyspy są na świecie
Ale takiej nie znajdziecie
Jak ta nasza - w Chotomowie
Co się "Wyspą Skarbów" zowie.
Już od rana, na tej wyspie
Radość gości w każdym kątku
I humorem świetnym tryska
Skarbów grono - bez wyjątku!
Jeśli szukasz więc okazji
By przygodzie wyjść na przeciw
Zapraszamy Ciebie do nas
Miłe panie, fajne dzieci:)

zd5

Idziemy na wycieczkę...

Pewnego przedszkolnego dnia pani poinformowała dzieci o wielkiej, całodziennej, wspaniałej wycieczce! Wszystkie przedszkolaki miały po śniadaniu wsiąść do autokaru i wyruszyć w drogę. Każda wycieczka jest inna, więc bardzo je lubimy.
Jak jest na wycieczkach, które organizują nam Panie na Wyspie Skarbów?
Po pierwsze - ciekawe, bo bardzo aktywnie uczestniczymy we wszystkich zajęciach , a często sami te zajęcia wymyślamy (np. wycieczka do lasu, czy na pocztę).
Po drugie - na wycieczkach przedszkolaki są bardzo samodzielne: trzeba samemu pozapinać guziki i założyć buciki.
A największą frajdę mają wychowawczynie oglądające nasze pełne emocji twarzyczki, na których nieodmiennie królują wysunięte języki.

Święta i bale

obrazekCo jest trudniejsze: zbudować super pojazd kosmiczny tudzież pałac na bal, czy też w trójkę tymi budowlami się zgodnie pobawić? Trudno powiedzieć, ale niektórym naszym przedszkolakom z pewnością łatwiej wychodzą występy dla mamy, taty, babci, czy dziadka w przedszkolnych przedstawieniach. Wszyscy uwielbiamy celebrowanie różnych świąt i uroczystości w dużym gronie: przedszkolaków, rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości. Dlatego na Wyspie Skarbów jest wiele uroczystości, imprez i bali. Każdy przedszkolak ma okazję wspaniale zaprezentować się publiczności, która zawsze dopisuje i nagradza gromkimi brawami dzielnych, młodych artystów.
A nasze bale? Cóż to są za bale! Przybywają postaci ze wszystkich chyba bajek: Królewny Śnieżki, rycerz, damy dworu, wróżki, smok, policjant, Arabka, żołnierz. Nawet lekarz z walizeczką:) Przybywają też czarodzieje ze świtą. Wszystkie przedszkolaki asystują przy karnawałowych czarach! Każdy ma swój udział! Ale najważniejsze na balu są tańce! Po zakończeniu imprezy jesteśmy zwykle zmęczeni, ale też bardzo, bardzo szczęśliwi

stopka