środa
2
lipca
Informacja
Przepraszamy za opóźnienie. Już można sprawdzać należności za lipiec, logując się do prywatnych kont. W razie problemów prosimy o kontakt z dyrekcją przedszkola.

niedziela
2
marca
Informacja
Wychodząc na przeciw problemom dużych Rodzin postanowiliśmy włączyć się do programu „Karta Dużej Rodziny 3+" w Gminach Jabłonna, Legionowo i Wieliszew. Rodziny z trojgiem i więcej dzieci, które będą chciały zapisać do nas Swoje pociechy mogą liczyć na 15% zniżki na nasze usługi.


Intro

Nasza prezentacja w informatorze - Przedszkole Niepubliczne Wyspa Skarbów.
  Patynoska-Studio 04-09-2010.

Czesne w roku szkolny 2013/2014 wynosi 600 złotych miesięcznie i jest opłacane z góry do piątego dnia każdego miesiąca. Wpłaty przyjmowane są w formie przelewu na konto, ale możliwa jest również płatność gotówką. Przedszkole zobowiązuje się nie zmieniać wysokości czesnego do dnia 31 sierpnia 2014.

Dodatkowo Rodzice ponoszą opłatę za wyżywienie wynoszącą 12 zł (dzienne stawka żywieniowa), która jest zwracana w przypadku nieobecności dziecka.

W naszej galerii prezentujemy co się dzieje w naszym przedszkolu. Jak dzieci się bawią, jak uczą. Gdzie jeździmy na wycieczki. W jakich uczestniczymy konkursach.
Większość zdjęć Rodzice mają możliwość obejrzeć dopiero po zalogowaniu do prywatnych kont użytkowników, ponieważ musimy dbać o ochronę naszych Skarbów. wiecej

WYDARZENIA
W TYM TYGODNIU NA WYSPIE

PORADY DLA RODZICÓW
PLIKI DO POBRANIA


Statut
Umowa
Karta zgłoszenia

Katarzyna Pietrzykowska (dyrektor)
Magdalena Beck-Marzec (psycholog)
wiecej Maria Kołakowska (logopeda)

wiecej

Nasze przedszkole działa w Chotomowie od 2006 roku. Na początku działaliśmy jako punkt przedszkolny, natomiast w chwili obecnej jesteśmy wpisani do rejestru placówek oświatowych jako Przedszkole Niepubliczne „WYSPA SKARBÓW”. Nadzór pedagogiczny sprawuje nad nami Mazowieckie Kuratorium Oświaty. Przedszkole spełnia wszystkie wymogi unijne.
wiecej


Login:
Hasło:

Wpisz login bez polskich znaków